Osebna izkaznica

Pohorje Village Resort se ponaša z najbolj priznanimi certifikati za odgovorno, varno in trajnostno ravnanje v turizmu, z znakom Green&Safe in Zeleni ključ (Green Key). Slednji vsem gostom zagotavlja, da z izbiro certificiranega turističnega obrata, neposredno pripomorejo k varovanju okolja. S pridobljenim certifikatom smo se zavezali, da želimo povečati uporabo okolju prijaznih in trajnostnih načinov poslovanja ter posledično zmanjšati skupno rabo virov, dvigniti zavedanje in spremeniti vzorce obnašanja vseh deležnikov v posameznih turističnih obratih in v turistični industriji nasploh. S pomočjo stroge dokumentacije in pogostih kontrolnih pregledov vzdržujemo visoke okoljske standarde in skrbimo za trajnostni razvoj in ohranjanje zelenega planeta za vse prihodnje generacije. 

5 START, družba za hotelirstvo in turizem d.o.o.
Cesta k Tamu 12, 200o Maribor
ID za DDV: Si31767885
Matična številka: 6324886000

P.E.: Pohorje Village Wellbeing Resort
Hočko Pohorje 133
2208 Pohorje, Slovenija

L

živimo

zeleno

L

spoštujemo

naravo

L

uživamo

v ekipi

Sedež podjetja: 5 START d.o.o., Cesta k Tamu 12, 2000 Maribor

Vpis podjetja pri registrskem organu Okrožno sodišče v Mariboru

Matična številka: 6324886000

Davčna številka: 31767885

Zavezanci za DDV: da

ID za DDV: SI31767885

Transakcijski računi

IBAN SI56 0700 0000 3947 602(odprt 27. 10. 2022, GB d.d., Kranj, 5 START, družba za hotelirstvo in turizem, d.o.o.) T*

IBAN SI56 6100 0001 9320 322(odprt 24. 04. 2018, DELAVSKA HRANILNICA d.d. LJUBLJANA, 5 START, družba za hotelirstvo in turizem, d.o.o.) T*

WWW.FIVESTAR.SI

Generalni direktor: Vasja Ilešič
E: booking@resort.si

Vodja hotelskih operacij: Aneseja Šenveter
E: aneseja@resort.si

Upravnik resorta: Leon Zabavnik
E: leon@resort.si

Vodja prodaje: Gabrijela Markuš
E: gabrijela@resort.si

Vodja rezervacijskega oddelka: Anita Ačko
E: anita@resort.si

Vodja gostinstva: Laura Čelan
E: laurac@resort.si

Vodja kuhinje: Gregor Jager
E: gregor@resort.si

Vodja recepcije: Maja Mitrović
E: maja@resort.si

Vodja kadrovske službe: Natalija Ilešič
E: natalija@fivestar.si